Rühmade töö septembris

Pillerpalli maja ei ole veel laste vastuvõtuks valmis, seepärast oleme teistel pindadel. Jätkame kahe rühmaga Kasti-Orgita lasteaias Midrimaal. Alates 2. septembrist on Midrimaal Karikakra ja Kellukese rühma lapsed. Märjamaa noortekeskuses on Sinilille ja Ülase rühma lapsed ning Märjamaa rahvamajas Meelespea rühma lapsed.

Seega on Pillerpalli lapsed kokku kolmes majas. Püüdsime teha nii, et ühe pere lapsed on koos ühes rühmas, ühes majas või võimalikult lähedal asuvates majades. Kui teie peres on kaks lasteaias käivat last, siis palun helistage oma rühma õpetajale. Õpetaja ütleb teile millises rühmas teie lapsed on. Kui on vaja õdede-vendade rühmadesse jagamise osas teha muudatusi, siis palun andke meile sellest teada.

Saate meile kirjutada aadressile lasteaed.pillerpall@marjamaa.ee . Kui saadate kirja rühma meilile, siis saame ka selle kätte ning vastame teile. Lisaks saate helistada kõikide rühmade telefonidele ning direktori numbrile 5199 0988. Muutunud on Ülase rühma telefoninumber, mis on nüüd 5618 8735.

Teiste rühmade numbrid on:

Sinilill: 5606 7611

Kelluke: 5457 9060

Meelespea: 5592 5634

Karikakar: 5606 7601

Pillerpalli pere soovib teile ilusat õppeaasta algust ning jätkuvalt head koostööd.