Info seoses lasteaia rekonstrueerimisega

Lugupeetud lapsevanemad,

Jagame teiega infot seoses uue õppeaasta algusega ja lasteaia rekonstrueerimisega.

Valmistusime kevadel lasteaia rekonstrueerimiseks ning olime hoone etapiviisiliseks ehituseks valmis. Lepingu sõlmimiseks ehitajaga väljus vallavalitsus erakorralisele vallavolikogu istungile. Ehituse hinda peeti kalliks ning volikogu ehitajaga lepingu sõlmimiseks luba ei andnud. Seega on käesolev sügis ja õppeaasta algus meie majas tavapärane. Kõik lapsed alustavad õppetööd oma kodurühmades.

Seoses sellega, et lasteaia rekonstrueerimine on jätkuvalt päevakorras jätkab vallavalitsus ja lasteaia hoolekogu ettevalmistustööd uueks ehitushankeks. Õppeaasta esimesel poolaastal ning jaanuarist aprilli lõpuni toimub rühmades tavapärane õppetöö. Kavandatud on hoone etapiviisiline ehitamine. Esimesena on kavas rekonstrueerida hoone majandusruumid ning võimla ja kaminaruum. Seejärel algab rühmade rekonstrueerimine. Lisan, et soovime teenuse pakkumist jätkata oma majas ning rühmaruumidega seotud ehitustööd toimuvad valdavalt suveperioodil.
Anname teile teada, kui meil on seoses maja rekonstrueerimisega täiendavat infot. Seniks veel rõõmsaid suvepäevi ja kohtume lasteaias.

Lugupidamisega
Ene Mätas
Direktor
Märjamaa Lasteaed Pillerpall